Ενημέρωση γονέων

Καλωσόρισμα στη νέα μας ιστοσελίδα

| Ενημέρωση γονέων
Αγαπητοί γονείς, Πρώτα πρώτα  θέλουμε να σας πούμε ότι όλοι εμείς οι εκπαιδευτικοί του σχολείου στέλνουμε τις ευχές μας στις οικογένειές σας για υγεία, δύναμη και αισιοδοξία για να ξεπεραστούν οι δύσκολες στιγμές που ζούμε όλοι τον τελευταίο καιρό, στιγμές που δοκιμάζουν τις αντοχές μας, τις ισορροπίες μας και τη σχέση μας με τον εαυτό μας και...

Συνάντηση με την διευθύντρια

| Ενημέρωση γονέων
Η διευθύντρια του σχολείου μας, κυρία Μαρία Δασκαλάκη, μπορεί να υποδέχεται γονείς κάθε:Πέμπτη & Παρασκευή 8:15-10:00 και 12:30-14:00ή κατόπιν τηλεφωνικής συνεννόησης σε περιπτώσεις ανάγκης.